Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny - 700 lat Lublina ! „Piórem i pędzlem o Lublinie” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie

Tag img 13.03.2024, 13:38

Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny -700 lat Lublina ! „Piórem i pędzlem o Lublinie”. Skierowany jest do uczniów klas I-VIII . Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Szlakiem lubelskich legend”. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin, Marszałka Województwa Lubelskiego, Wojewody Lubelskiego, NSZZ Solidarność region środkowo wschodni, Kina Bajka, PTSM oddział w Lublinie.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: plastycznej i literackiej.

Prace konkursowe należy dostarczyć do organizatorów do 11 kwietnia 2024 r., zaś ogłoszenie wyników nastąpi 18 kwietnia 2024 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.