SP 40 vice-mistrzem województwa lubelskiego w RUGBY TAG - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie

Tag img 28.12.2023, 17:06

SP 40 vice-mistrzem województwa lubelskiego w RUGBY TAG

szkolna drużyna rugby z trenerem oraz medalami

Nasi zawodnicy świetnie zaprezentowali się na IX halowych mistrzostwach województwa lubelskiego Szkolnej Ligi Rugby TAG. Drużyny prowadzone przez Tomasza Piaseckiego zajęły 2-gie miejsce w kategorii klas 4-tych i 2-gie miejsce w kategorii klas 5-tych. Zawody zostały rozegrane na Hali MOSIR w dniu 23.11.2023r. Wielkie gratulacje dla reprezentantów naszej szkoły którzy po meczach grupowych i półfinałach stanęli do walki o mistrzostwo w wielkim finale. Mecze finałowe były bardzo wyrównane lecz w klasach 4tych szale zwycięstwa na swoją korzyść przechylili nasi przeciwnicy-wynik 4:2, w kategorii klas 5tych nieznacznie lepsi również byli nasi przeciwnicy-wynik 2:1. To wielki sukces zawodników i trenera. Przywozimy do szkoły piękne puchary a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i gadżety. Jeszcze raz wielkie gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych sportowców.