Konkursy szkolne

KONKURSY SZKOLNE 2019/2020

Wyniki Konkursu -Bezpieczeństwo w wirtualnym świecie

I miejsce: Roksana Noga, kl.6b
II miejsce: Alicja Kwiatkowska, kl.5e
III miejsce: Grzegorz Antoszczyn, kl.6c

wyróżnienia:
Natalia Skrzypik, kl.5e
Mateusz Antoszczyn, kl.4a
Bartosz Cieślak, kl.5d


Wyniki Konkursu – Językowo -Ortograficznego dla klas siódmych.
I miejsce -Mateusz Guliński VIIb
II miejsca-Aleksandra Ptak VIId (19 punktów) oraz Jakub Musik VIIe
III miejsce- Klaudia Sławińska VIIb(18,5 punktów) i Piotr Pawlak VIIe


Laureaci szkolnego konkursu Omnibus Czterdziestki dla klas II i III

I miejsce- Hana Antoniak kl. 2c
II miejsce- Maria Fedorowska kl. 2a
III miejsce Alicja Augustyniak kl. 2b
Wyróżnienia: Jan Winiewski kl. 2d
Jakub Ciepłowski kl. 2a

I miejsce- Bartłomiej Miazek kl. 3a
II miejsce- Julia Kopacz kl.3b
III miejsce Szymon Sawicki kl. 3a,
Karol Szymański kl.3d
Wyróżnienia: Łucja Legiedź kl. 3a
Alan Chyrża kl. 3d
Szymon Czachór kl.3c


Finał konkursu szkolnego Mistrz Tabliczki Mnożenia dla klas IV

Dominika Wosiak 4a
Agnesa Akopian 4b
Alicja Grzegorczyk 4b


Laureaci biologicznego konkursu wiedzy dla klasa V i VI “Hałas – niewidzialny wróg”

I miejsce: Guz Kamil 5e
II miejsce: Piątek Gabriela 6b
III miejsce: Wożakowska Zofia 6c
Wyróżnienia:
Cieślak Bartosz 5d
Zakościelny Szymon 5a
Laureatom konkursu serdecznie gratuluję!


Wyniki konkursu plastycznego “Anioły są wśród nas”

klasy I-III

I miejsce Zosia Nóżka kl.3d
II miejsce Mikołaj Wójcik kl. 3b
III miejsce Paweł Szczęk kl. 2a

wyróżnienie Kasia Waszczyńska kl. 2c
dyplom honorowy – klasa 3c

klasy IV-VIII

I miejsce Jagoda Nóżka kl. 5a
II miejsce Kamila Dzięgiel kl. 7e
Franek Rusinek kl. 5d
III miejsce Bartosz Cieślak kl. 5d

wyróżnienia Karolina Antoniak kl. 4b
Julia Flor kl. 5e


Wyniki konkursu plastycznego NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

KLASY I:
1 miejsce: Franciszek Sosnowski Id
2 miejsce: Michał Klębowski Ia, Julia Borucka Ia
3 miejsce: Łucja Rudnik Ia, Aleksandra Flisiak Ib
Wyróżnienie: Nikodem Kiszczak Ia, Emil Klimek Ib, Sandra Stefaniak Id

KLASY II:
1 miejsce: Nikola Kryńska IId, Hana Antoniak IIc
2 miejsce: Kajetan Kałużny IId, Martyna Golęba IIb
3 miejsce: Wiktoria Bieńkowska IIb, Maja Kotus IIa
Wyróżnienie: Milena Szymowska IIb, Patryk Kowalczyk IIb, Sandra Wdowiak IIa, Diana Magryta IIa

KLASY III:
1 miejsce: Kacper Pieczkowski IIIc
2 miejsce: Iga Daniel IIIc, Piotr Komajda IIId
3 miejsce: Róża Kimak IIIc, Zofia Nóżka IIId
Wyróżnienie: Weronika Szydłowska IIIa, Zuzanna Majcherska IIIb, Hanna Rudnik IIIa, Amelia Ozon IIId, Filip Stefaniak IIIa


Wyniki konkursu “Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim”

Klasa Ia:
I miejsce : Kornelia Ruśniak
II miejsce: Łucja Rudnik, Michał Sowa
III miejsce: Julia Borucka, Patrycja Popis, Bartek Piątek

Klasa Ib:
I miejsce : Aleksandra Flisiak
II miejsce: Wojciech Plewik
III miejsce: Natalia Tarasińska

Klasa Ic:
I miejsce : Julia Cieplak, Bianka Nestorowicz
II miejsce: Igor Schwann, Kacper Buryś
III miejsce: Lena Bedlińska

Klasa Id:
I miejsce : Gabriela Krupa, Aleksandra Bronisz
II miejsce: Kajetan Gzik, Gabriela Pielak
III miejsce: Kajetan Turlewicz, Katarzyna Wójcik, Wiktoria Kuna
Wyróżnienie: Sandra Stefaniak, Jakub Łaz

Klasy II
I miejsce: Lena Poznań, Paweł Szczęk 2a, Maja Kotus 2a
II miejsce: Diana Kierepka 2c, Hana Antoniak 2d, Monika Olech 2a, Sandra Wdowiak 2a
III miejsce: Nikola Kryńska 2a, Kaja Lejko 2a, Jan Supryn 2d
Wyróżnienie: Elizaveta Gladysh 2d, Jakub Ciepłowski 2a, Zuzia Dłużniewska 2a

Klasa 3a i Klasa 3b
I miejsce: Hania Rudnik 3a, Julia Fidor 3b
II miejsce: Joanna Wolińska 3b
III miejsce: Gabrysia Guzowska 3b, Zuzia Majcherska 3b
Wyróżnienie : Filip Stefaniak

Klasa 3c
I miejsce: Filip Lewandowski 3c, Kacper Bator 3c
II miejsce: Damian ogórek 3c, Kacper Pieczkowski 3c
III miejsce: Iga Daniel 3c, Szymon Czachór 3c, Zosia Chęckiewicz 3c
Wyróżnienia: Lidka Chyżyńska 3c, Marcel Michalak 3c, Paweł Dylan 3c

Klasa 3d
I miejsce: Maja Khadka 3d, Zosia Nóżka 3d
II miejsce: Paweł Fijewski 3d, Amelia Ozon 3d
III miejsce: Kinga Krasucka 3d, Piotr Komajda 3d
Wyróżnienie: Magdalena Lis 3d, Paulina Gęca 3d, Aleksander Malik 3d

Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne prace, które można podziwiać na szkolnym korytarzu. Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:
Agnieszka Sokół
Katarzyna Rudnicka-Breś


Wyniki konkursu plastycznego LAURKA DLA NAUCZYCIELA

Laureatami w klasach pierwszych zostali:
miejsce I – Natalia Tarasińska kl. 1b, Emil Radzik kl. 1d
miejsce II – Łucja Rudnik kl. 1a, Bianka Nestorowicz kl. 1c
miejsce III – Emil Klimek kl. 1b, Kajetan Turlewicz kl. 1d
wyróżnienie – Bartek Piątek kl. 1a, Michał Sowa kl. 1a, Patrycja Popis kl. 1a, Filip Brzyski kl. 1a, Adam Sobieś kl. 1b, Ola Flisiuk kl. 1b, Kuba Hryciuk kl. 1d.

Laureatami w klasach drugich zostali:
miejsce I – Sandra Wdowiak kl. 2a, Kamil Ilczuk kl. 2d
miejsce II – Lilianna Purc kl. 2b, Hana Antoniak kl. 2c
miejsce III – Diana Magryta kl. 2a, Patryk Kowalczyk kl. 2b
wyróżnienie – Oliwia Flis kl. 2a, Bartosz Zieliński kl. 2a, Kaja Lejko kl. 2a, Adam Gąska kl. 2b, Michał Durak kl. 2c, Yelyzaveta Gladysh kl. 2d.

Laureatami w klasach trzecich zostali:
miejsce I – Hanna Rudnik kl. 3a, Zofia Nóżka kl. 3d
miejsce II – Julia Kozłowska kl. 3b, Julia Niezbecka kl. 3c
miejsce III – Kacper Pieczkowski kl. 3c, Magdalena Lis kl. 3d
wyróżnienie – Oliwia Stelmasiewicz kl. 3c, Maja Usared kl. 3d.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu!

Organizatorzy: Marta Wójcik, Magdalena Dziewiczkiewicz


Miło mi poinformować, że do drugiego etapu konkursu przedmiotowego z j.niemieckiego zakwalifikowały się następujące uczennice:
Yana Akopian
Ester Akopian


Miło nam poinformować, że do drugiego etapu konkursu przedmiotowego z j. angielskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Weronika Kieślewska kl. 8d
2. Julia Krysa kl. 8d
3. Aleksander Kwiatkowski kl. 6f
4. Wiktor Szumski kl. 8b


Z radością informujemy, że do etapu okręgowego Konkursu Polonistycznego zakwalifikowała się Weronika Kieślewska z klasy 8d.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.


WYNIKI KONKURSU “Kolorowa polska jesień”

KLASY I

Miejsce I Bianka Nestorowicz 1c
Miejsce II Julian Turzański 1a
Miejsce III Aleksandra Flisiak 1b
Wyróżnienia dla Michała Sowy i Łucji Rudnik z 1a

KLASY II

Miejsce I Hana Antoniak 2c
Miejsce II Martyna Golęba oraz Liliana Purc 2b
Miejsce III Zuzanna Dlużniewska
Wyróżnienia dla Jakuba Ciepłowskiego 2a, Noemi Nowackiej 2b i Sandry Wdowiak 2a

KLASY III

Miejsce I Aleksander Malik 3d
Miejsce II Zofia Nóżka 3d
Miejsce III Kacper Bator 3c
Wyróżnienie dla Hanny Rudnik 3a


Wyniki szkolnego konkursu wiedzy ” Bądź bezpieczny”

W klasach drugich:

1 miejsce Maria Fedorowska klasa 2a
Aleksandra Kołtun klasa 2c

2 miejsce Małgorzata Dmitrenko klasa 2c

3 miejsce Noemi Nowacka klasa 2b

Wyróżnienia:
Hania Czepiela klasa 2b
Wojtek Guzowski klasa 2d

W klasach trzecich:

1 miejsce Karol Szymański klasa 3d

2 miejsce Alan Chyrża klasa 3d

3 miejsce Kacper Bator klasa 3c

Wyróżnienia:
Laura Kicińska klasa 3b
Bartek Miazek klasa 3a


Konkurs czytelniczy

Klasy I:
I miejsce : Malayka Kościuk kl. I b
II miejsce: Maciej Pelc kl. I b
III miejsce: Aleksandra Legiedź kl. I d

Klasy II:
I miejsce: Jakub Ciepłowski kl. II a
II miejsce: Milena Szymowska kl. II b
III miejsce: Maria Fedorowska kl. II a

Klasy III:
I miejsce: Zofia Chęckiewicz kl. III c
II miejsce: Kinga Krasucka kl. III d
III miejsce: Maja Khadka kl. III d


KONKURSY SZKOLNE 2018/2019

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM DLA KLAS DRUGICH:
I miejsce – Gabriela Guzowska kl.II b
II miejsce – Natalia Pawluk kl. II c
ex aequo Laura Kicińska kl.II b
III miejsce – Karol Szymański – kl.II d
wyróżnienie – Hanna Rudnik – kl.II a


Wyniki szkolnego konkursu “Wiosna ach to ty”.

W kategorii klas I-II:
I miejsce: Amelia Ozon kl. II d
Zofia Nóżka kl. II d
II miejsce: Jakub Ciepłowski kl. I a
III miejsce: Martyna Golęba kl. I b

Wyróżnienia:
Szymon Rymarz kl. II d
Paweł Szczęk kl. I a
Magdalena Lis kl. II d

W kategorii klas III-IV:
I miejsce: Julia Stefaniak kl. IV b
II miejsce: Zofia Adamczyk kl. IV c
III miejsce: Łucja Kowalska kl. III b

Wyróżnienia:
Gabriela Wilczyńska kl. III a
Julia Flor kl. IV e
Alicja Kwiatkowska kl. IV e


Wyniki szkolnego quizu na temat budowy i higieny narządu słuchu:
I miejsce – Mateusz Ostrowski klasa 7b
II miejsce – ex aequo
Michał Bil klasa 7b
Piotr Pawlak klasa 6e
III miejsce – Maja Zięba klasa 7d


Laureatami szkolnego konkursu ortograficznego dla klas III zostali:
– Dominika Wosiak kl. 3a -I miejsce
– Karolina Antoniak kl. 3c – II miejsce
– Nadia Winiewska kl.3a – III miejsce
Wyróżnienie – Julia Łopucka kl. 3b


WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA:

I miejsce – Hania Bil z kl. 4b

II miejsce – Magdalena Mateńko z kl. 4a
Gabrysia Sochal z kl. 4c
Blanka Niczyporuk z kl. 4a

III miejsce – Olga Stelmasiewicz z kl. 4f
Kasia Gosik z kl. 4d


Laureatami konkursu: NIE BĄDŹ GŁUCHY NA HAŁAS dla klas IV oraz V zostali:
I Miejsce- Dorota Wiśniewska 4f
Magdalena Mateńko 4a
II Miejsce – Gabriela Piątek 5b
Mateusz Matyjaszczyk 5b
III Miejsce – Marietta Rydz 5d
Gabriela Szymańska 4e
Weronika Kuzioła 4g


,,Królowa Zima”

Wyniki konkursu – oto decyzja czteroosobowego Jury:

Klasy I-III
I miejsce: Przemysław Bolibok kl.IIIa
II miejsce: Martyna Jancewicz kl.IIIc
oraz ex. Zofia Nóżka kl.IId
III miejsce: Jakub Ochnio i Kacper Kuna kl.Ic

Wyróżnienia:
Nikola Kryńska kl.Id
Nadia Winiewska kl.IIIa
Fabian Wielgomas kl.IIIb
Julia Łopucka kl.IIIb
Uczniowie klasy IIc

Klasy IV-VII:
I miejsce: Maja Mitrut kl.IVa
II miejsce: Kamila Dzięgiel kl.VIe
III miejsce: Alicja Kwiatkowska kl.IVe

Wyróżnienia:
Jowita Sakiewicz kl.IVc
Hanna Dziadosz i Joanna Pelc-kl.VIc
Aleksandra Musik i Gosia Laskowska- kl.Vd

Dziękujemy za pomoc w organizacji WYSTAWY pani Monice Ścibior-Imgrond,pani Ani z grupy przedszkolnej Oa,dzieciom ze świetlicy oraz klasie IIc.

Organizatorzy Konkursu i Wystawy:Iga Mikulska i Irena Kamola


,,Mistrz Tabliczki Mnożenia”

Wyniki finału szkolnego konkursu matematycznego dla klas IV “Mistrz Tabliczki Mnożenia”.

I miejsce – 100% poprawnych odpowiedzi:
Weronika Kuzioła klasa IVg
Mikołaj Jankowski klasa IVb
Konrad Kochmański klasa IVe

II miejsce – 96% poprawnych odpowiedzi
Bartosz Cieślak klasa IVd
Kamil Guz klasa IVe

III miejsce – 92% poprawnych odpowiedzi
Miłosz Demczuk klasa IVb

Wyróżnienia
Marcel Dzido klasa IVc
Alicja Kwiatkowska klasa IVe
Antoni Wawryca klasa IVe

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rozdanie dyplomów odbędzie się podczas Gali Sukcesu.

Zespół nauczycieli matematyki.


,,Strofy dla Niepodległej”

Wyniki  Konkursu Poetyckiego ,,Strofy dla Niepodległej”:
I miejsce – Katarzyna S. ,7d
II miejsce – Patrycja T., 8a
III miejsce – Maja Z., 7d.


“Szkodliwy wpływ hałasu na nasze zdrowie”

Alicja Kwiatkowska, uczennica klasy IVe zajęła I miejsce w szkolnym konkursie “Szkodliwy wpływ hałasu na nasze zdrowie”


Szkolny Etap Festiwalu Piosenki Europejskiej.
1 miejsce – Dominika Wosiak 3a
2 miejsce – Karyna Yunenko 3c
3 miejsce – Mateusz Antoszczyszyn 3a

Wszyscy finaliści spisali się fantastycznie! Gratulujemy!!!


Szkolny Konkurs Piosenki Turystycznej, Rajdowej i Sportowej dla klas 4-8.
1 miejsce – Dominika Batycka kl. 5b
2 miejsce – Trio klasowe kl. 5e w składzie: Wiktoria Krupa, Julia Biaduń, Zofia Pukaluk.
3 miejsce Anna Jagiełło kl. 4f
Wyróżnienie otrzymał Jakub Woszczyński kl. 6b.


Szkolny Festiwal Piosenki Turystycznej, Rajdowej i Sportowej dla klas 1-3.

I miejsce
Fabian Wielgomas kl. 3b
Zielona Drużyna z klasy 2c
II miejsce
Dominika Wosiak kl. 3a
Julia Łopucka kl. 3b
Nadia Winiewska i Natalia Mazurek kl. 3a
III miejsce
Zofia Chęckiewicz kl.2c


Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

I miejsce:- Wiktoria Krupa kl. V E
II miejsce- Natalia Wegner kl. VI D
Jakub Woszczyński kl. VI B
III miejsce- Julia Biaduń kl. V E
Dominika Batycka kl. V B
Wyróżnienie:
Emilia Bańcer kl. V F


Wyniki konkursu recytatorskiego :

Klasy I

1 miejsce – Nikola Kryńska (Id)
2 miejsce – Maria Fedorowska (Ia)
3 miejsce – Monika Olech (Ia)

Klasy II

1 miejsce – Zofia Nóżka (IId)
2 miejsce – Joanna Wolińska (IIb)
3 miejsce Zofia Chęckiewicz (IIc)

Klasy III

1 miejsce – Dominika Wosiak (IIIa)
2 miejsce – Fabian Wielgomas (IIIb), Karolina Antoniak (IIIc)
3 miejsce – Weronika Wasilewska (IIIb)


Wyniki  konkursu plastycznego dla klas I-IV

“MÓJ ZWIERZAK- MÓJ PRZYJACIEL”

W kategorii KLAS I:
I miejsce Hania Antoniak Ic
II miejsce Diana Magryta Ia
III miejsce Krzysztof Aftyka Ia, Maria Fedorowska Ia
wyróżnienie Oliwia Flis Ia

W kategorii KLAS II:
I miejsce Oliwia Stelmasiewicz IIc,Julia Zaborska IIc
II miejsce Dominik Woszczyński IIa , Natalia Pawluk IIc
III miejsce Magdalena Lis IId
wyróżnienie: Gabrysia Ozonek IIc
Dawid Radzik IIc
Amelia Ozon IId
Paweł Fijewski IId
Zosia Nóżka IId
Mikołaj Wójcik IIb

W kategorii KLAS III:
I miejsce Karolina Antoniak IIIc, Fabian Wielgomas IIIb
II miejsce Jakub Cienkusz IIIc
III miejsce Franek Pitucha IIIa

W kategorii KLAS IV:
I miejsce Jagoda Woszczyńska IVd
II miejsce Amelka Ziółkowska IVa, Jagoda Nóżka IVa
III miejsce Natalia Skrzypik IVe


Wyniki konkursu językowo plastycznego:

I miejsce
Karina Yunenko 3c
Łucja Kowalska 3b
Jakub Ochnio klasa 1c
II miejsce
Oliwia Kryńska 4g
Alan Lachowicz 2a
Mateusz Antoszczyszyn 3a
Zofia Nóżka 2d
Hanna Antoniak 1c
III miejsce
Kacper Kuna 1c
Filip Stefaniak 2a
Alan Chyrża 2d
Wyróżnienie
Jakub Niezgoda 1c
Magdalena Lis 2d
Hanna Rudnik 2a
Adrian Łaszcz 1c
Nikola Kryńska 1d
Artur Cereszko 1b


Konkurs plastyczny dla klas II-III “Jesienne inspiracje”:

I miejsce: Paweł Fijewski kl.IId
Karolina Antoniak kl.IIIc
Damian Ogórek kl.IIc

II miejsce:Dominik Woszczyński kl.IIa
Zosia Nóżka kl.IId
Gabrysia Ozonek kl.IIc

III miejsce:Patrycja Błaziak kl.IIIa
Fabian Wielgomas kl. IIIb
Konstanty Kibicki kl.IIIa

wyróżnienia:Gabrysia Guzowska kl.IIb
Olek Malik kl.IId
Karyna Yunenko kl.IIIc


Konkurs wiedzy ” Bądź bezpieczny”:

I miejsce Natalia Pawluk kl. IIc
I miejsce Karol Szymański kl. IId
II miejsce Róża Kimak kl. IId
II miejsce Karolina Antoniak kl. IIIc
III miejsce Julia Łopucka kl. IIIb
Wyróżnienia otrzymali:
Szymon Sawicki kl.IIa
Michał Ostrowski kl.IIb
Franek Pitucha kl.IIIa


Konkurs “Nauczyciel na wesoło” :

Gabriela Ozonek – I. miejsce
Paweł Szczęka – II. miejsce
Michał Ostrowski – III. miejsce
Łucja Kowalska – III. miejsce
Dominika Wosiak – wyróżnienie
Amelia Ozon – wyróżnienie
Gabriela Kurasińska – wyróżnienie
Kaja Lejko – wyróżnienie


KONKURSY SZKOLNE 2017/2018

Konkurs “Moja skarbonka”-SKO

W kategorii klas I-III:

I miejsce:
– Zofia Nóżka Id
– Amelia Ozon Id

II miejsce:
– Łucja Kowalska II b
– Fabian Wielgomas II b

III miejsce:
– Alicja Kamińska II a

Wyróżnienie:
– Gabriela Wilczyńska II a

W kategorii klas IV-VII:

I miejsce:
– Kamila Dzięgiel V c
– Martyna Mazurek VI c

II miejsce:
– Grzegorz Antoszczyszyn IV c

III miejsce:
– Aleksandra Musik IV d


Konkurs plastyczny “Anioły są wśród nas…”

KATEGORIA RODZINNA:
1 miejsce- Oliwia Gałka – III d
2 miejsce Staś V c i Zosia Nóżka Id
Karolina Antoniak II c
3 miejsce Bartek Cieplak III e
WYRÓŻNIENIE: 
Aleksander Malik I d

KATEGORIA KLASY I-III
1 miejsce Julia Dziurkowska III d
2 miejsce Maria Piotrowska IIIg
Fabian Wielgomas II b
3 miejsce Konrad Kochmański IIIe
Igor Świętochowski III a
WYRÓŻNIENIE:
Oliwia Kurkowicz III a
Ala Kwiatkowska II
Róża Kimak I d
Julia Flor III e

KATEGORIA KLASY IV-VII:
1 miejsce Kamila Dzięgiel V e
2 miejsce Martyna Mazurek VI c
Nel Zaborek VI b
3 miejsce Igor Spasiewicz V a


Konkurs Matematyczny dla klas czwartych MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA:

I miejsce:
Kamil Kurkowicz kl.4a
Kacper Mańka kl. 4b
Rafał Wiśniewski kl.4e

II miejsce:
Aniela Wawryca kl.4c

III miejsce:
Jakub Drzewicki kl. 4e


Konkurs polonistyczny “Opowiem świat” 

I miejsce: Jadwiga Barczentewicz (7c)
II miejsce: Katarzyna Sołtys (6d)
III miejsce: Kamila Kaszowska (6a)


 Konkurs “My pet”:

I miejsce: Natalia Strawska kl. 7c
II miejsce: Ola Bednarczyk kl. 6a, Grzegorz Antoszczyszyn kl. 4c
III miejsce: Weronika Sagan kl. 5c, Piotr Marszałek kl. 5d
Nagroda specjalna: Hania Dziadosz kl. 5c
Wyróżnienia:
Lena Urban kl. 4e
Olek Kwiatkowski kl. 4f
Gabrysia Stachyra kl. 5d
Julia Filo kl. 5c


Konkurs plastyczno-techniczny Nasza Pani Jesień:

I miejsce – Julia Dziurkowska- kl.IIId
II miejsce – Karolina Antoniak- kl.IIc
III miejsce – Igor Świętochowski- kl.IIIa
Wyróżnienie: kl.IIIc oraz Emilia Bańcer z kl.IVf