BĄDŹ BEZPIECZNY

Czy pamiętacie jak wielokrotnie rozmawialiśmy w świetlicy na temat bezpieczeństwa w szkole, w domu na ulicy? Temat ten jest ciągle aktualny – pamiętajcie bezpieczeństwo przede wszystkim! Nawiązując do naszej innowacji pedagogicznej „Bądź bezpieczny” zapraszamy Was do nowej prezentacji: https://view.genial.ly/5ebacdebc2ecf10d6a54aee8/presentation-badz-bezpieczny-swietlica-sp40-lublin?fbclid=IwAR3j4Jv7Jq5lZbcn5Q181zFyYLH7FPkKlfH1CfojypGFDmF28FfKKz7NKjE , z której dowiecie się jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych zwłaszcza teraz gdy tyle czasu przebywacie w domu. Przypomnicie sobie zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, poznacie kodeks bezpiecznych zachowań i zabaw, dowiecie się jak bezpiecznie wypoczywać nad morzem i w górach. Obejrzycie filmy i komiks związany z bezpieczeństwem w sieci, będziecie mogli pośpiewać, poruszać się, rozwiązać quiz i łamigłówki, a także zagrać w grę komputerową. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do zapoznania się z naszą prezentacją.