Finał konkursu ,,Jak dbać o swoje pieniądze?”

W piątek (7-go lutego) nasi uczniowie: Arkadiusz Kaproń i Aniela Wawryca (klasa 6c) oraz Patryk Boguszewski, Julia Morawik i Marcelina Podstawka (klasa 7a) wraz z nauczycielami matematyki – Panią Magdaleną Jaskot i Panią Marią Pastuchą wybrali się do Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego na podsumowanie projektu finansowego ,,Pieniądze nie spadają z nieba”. Autorką projektu była Pani Elżbieta Wojtowicz – doradca metodyczny nauczycieli matematyki w Lublinie. Projekt realizowany był z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej uczniów.

Uczniowie odebrali nagrody zdobyte podczas konkursu ,,Nasze pieniądze”, a także nagrody za wyróżnienie, które otrzymały dziewczyny z klasy 7a wygłaszając prezentację pt. ,,Jak dbać o swoje pieniądze?”. Podczas uroczystego podsumowania projektu obecny był również Pan Wicedyrektor Jarosław Sierocki, który odebrał puchar uznania dla Naszej Szkoły.

Post Author: Magda Jaskot