Przedsiębiorcze Dzieciaki z 3b z wizytą w Plastic Omnium - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie

Tag img 05.05.2024, 15:19

Przedsiębiorcze Dzieciaki z 3b z wizytą w Plastic Omnium

Przedsiębiorcze dzieciaki wybrały się do firmy Plastic Omnium produkującej części i akcesoria do pojazdów silnikowych. Byli w ogromnych halach , gdzie pracują wielkie maszyny, w tym też roboty.
Dowiedzieli się jak ważne są zasady bezpieczeństwa na poszczególnych stanowiskach pracy. Otrzymali też zadanie, aby zabezpieczyć pracownika na wybranym stanowisku pracy- zakładali maski, kombinezony, fartuchy, rękawice itp. Zakład w Lublinie jest jednym ze 137 zakładów produkcyjnych w 25 krajach. Bardzo podobała nam się wycieczka, dowiedzieliśmy się, jak działa taka duża firma. Oczywiście na wycieczkę wybrał się z nami nasz koziołek Benek.