Złota Nutka

W naszej szkole odbyła się VI edycja Konkursu Piosenki ZŁOTA NUTKA dla uczniów klas I – III pod honorowym patronatem Pani Dyrektor Ewy Sadowskiej. Naszym celem jest promowanie talentów artystycznych i wokalnych uczniów CZTERDZIESTKI. Takich w naszej szkole nie brakuje. W konkursie wzięło udział 11 wokalistów, wytypowanych przez wychowawców klas. Reprezentanci klas zaśpiewali wybrane przez siebie piosenki w języku polskim. Jury dokonało oceny uczestników przyznając punkty w skali od 1 do 6, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

1. Znajomość tekstu piosenki, dykcja.

2. Muzyczną interpretację.

3. Oryginalność.

4. Aranżację.

5. Prezentację na scenie.

Jury miało ogromne wyzwanie, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Po burzliwej naradzie, spośród TALENTÓW naszej szkoły udało się wyłonić laureatów. Wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom serdecznie gratulujemy. 🙂 Jury dziękujemy za trudną i odpowiedzialną pracę.

Do zobaczenia za rok! 🙂

Organizatorzy: Barbara Adolińska, Monika Wasilewska, Agnieszka Cisek

I miejsce: https://drive.google.com/file/d/1CY4NwNd_InS0hOPqz1Z-Cw0P3yLrJcsV/view?usp=sharing