ANDRZEJKI

W dniach 27 i 28 listopada w naszej świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy dni św. Andrzeja – to ostatnie dni zabaw przed Adwentem. Dzieci dowiedziały się o tradycji  i zwyczajach obchodzenia Andrzejek.Brały czynny udział w przygotowanych przez nauczycieli zabawach , tańcach animacyjnych i wróżbach:Mowa kwiatów,Mowa kolorów,Kubki przyszłości, Kim będę, wybierały imiona zapisane na sercach.Wszystkim dopisywał dobry humor, bo każdy miał świadomość , że to tylko zabawa.
Nauczyciele świetlicy prowadząc zabawy andrzejkowe zorganizowali zbiórkę słodyczy na akcję Pomóż  Dzieciom Przetrwać Zimę.Dzieci przynosiły ogromne ilości słodyczy. Kosze na dary bardzo szybko się zapełniały(czekoladami,  bombonierkami, batonikami,wafelkami,cukierkami, ciastkami itd.Były ubrania , maskotki produkty spożywcze. Tegoroczna zbiórka pokazała ,jak wiele dzieci ma ogromne serca.
Dziękujemy rodzicom i dzieciom za dary serca dla dzieci.

Nauczyciele- wychowawcy świetlicy