ZŁOTA NUTKA

21 marca w naszej szkole odbyła się V edycja Konkursu Piosenki ZŁOTA NUTKA dla uczniów klas I – III pod honorowym patronatem Pani Dyrektor Ewy Sadowskiej. Naszym celem jest  promowanie talentów artystycznych i wokalnych uczniów CZTERDZIESTKI. Takich w naszej szkole nie brakuje. W konkursie wzięło udział 10 wokalistów, wytypowanych przez wychowawców klas. Reprezentanci klas zaśpiewali wybrane przez siebie piosenki w języku polskim. Jury dokonało oceny uczestników przyznając punkty w skali od 1 do 6, biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. Znajomość tekstu piosenki, dykcja.
  2. Muzyczną interpretację.
  3. Oryginalność.
  4. Aranżację.
  5. Prezentację na scenie.

Jury miało ogromne wyzwanie, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Po burzliwej naradzie, spośród TALENTÓW naszej szkoły udało się wyłonić laureatów.

I miejsce i statuetkę Złotej Nutki zdobyła Dominika Wosiak z klasy III a

II miejsce – Roksana Tomczyk z klasy III c

          oraz – Zuzanna Kuchler z klasy Ic

III miejsce – Zofia Nóżka z klasy II d

           oraz – Wojciech Demczuk z klasy II a

Wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom serdecznie gratulujemy. 🙂

Jury dziękujemy za trudną i odpowiedzialną pracę. Pozdrawiamy wspaniałych widzów, którzy trzymali kciuki za swoich faworytów.  Szczególne podziękowanie dla klasy III a za gościnny występ w piosence ,,Pięknie żyć’’ . Do zobaczenia za rok !  🙂

Organizatorzy: Barbara Adolińska, Agnieszka Cisek, Mariusz Wąsik

Post Author: Agnieszka Cisek