“Tydzień dla zdrowia” przebiega bez zakłóceń😊

Realizacja standardu III, IV

Uczniowie klas IV-VIII na lekcjach wychowania fizycznego realizują hasło: ” Biegam, skaczę, ćwiczę- będę sprawny całe życie”.
Nauczyciele wdrażają wychowanków do sportowego współzawodnictwa, kulturalnego kibicowania i przestrzegania zasad fair play.

Czytaj więcej o “Tydzień dla zdrowia” przebiega bez zakłóceń😊

Zajęcia w 2d

Realizacja standardu II, III

 

W dniu 20 listopada klasa II d wraz z wychowawcą przygotowała pyszne, zdrowe, kolorowe sałatki owocowe. Realizując hasło dnia: “Jemy to, co zdrowe”. Wśród owoców królowały: jabłka, gruszki, banany, borówki, kiwi, mandarynki i wiele innych. Uczniowie wykazali się wiedzą poprzez udział w quizie tematycznym: witaminowe abecadło. Wszystkie sałatki wyglądały i smakowały wspaniale. Czytaj więcej o Zajęcia w 2d

Dzień Śniadania

Realizacja standardu I, III

 

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego uczniowie klasy II c przyłączyli się do Klubu Śniadanie Daje Moc, w których poznali 12 zasad zdrowego odżywiania oraz 8 listopada obchodzili Dzień Śniadania. Podczas świętowania odwiedziła uczniów dziennikarka Radia Lublin, która przeprowadzała wywiady, a dzieci udowadniały, że mają wiedzę i MOC! Czytaj więcej o Dzień Śniadania

Biegam, skaczę, ćwiczę… nie tylko na terenie sali gimnastycznej!

Realizacja standardu III, IV

 

Pierwszy śnieg to dla dzieci wielka radość i inspiracja do zabawy. Nie sposób było usiedzieć w ławce, gdy za oknem zrobiło się tak bajecznie.
A oto zdjęcia prezentujące zachwyt uczniów klasy 3c dzisiejszą pogodą i ich pierwsze dzieła z białego puchu:)) Czytaj więcej o Biegam, skaczę, ćwiczę… nie tylko na terenie sali gimnastycznej!